Lv
8000-70-44
29-11-10-12
Diennakts palīdzība
Strādājam
00-24
Kontakti

Kāpēc jāizvēlas apbedīšanas birojs “Karāls”?

Apbedīšanas birojs “Karāls” tika izveidots 1994. gadā un kļuva par vienu no pirmajām apbedīšanas aģentūrām, kas nolēma nodarboties ar šo ne vieglo darbu - organizēt un veikt plašus rituālos pakalpojumus.

Apbedīšanas biroja darbības laikā mums ir izdevies sakrāt bagātu darba pieredzi šajā jomā. Lai pakalpojumi būtu cienīgi, mēs vienmēr interesējamies par pasūtītāju viedokli par mūsu paveikto darbu un vienmēr ņemam vērā šos viedokļus un vēlmes turpmākajā darbībā.

Apbedīšanas biroja darbības laikā periodiski tiek atjaunots autoparks, darbinieku formas tērpi, kas darbojas rituālo pakalpojumu veikšanas procesā, uzņēmuma vadība regulāri veic nodarbības personālam darba kvalitātes uzlabošanai un atklāto trūkumu labošanai.

Mūsu misija

Mūsu uzņēmuma misija ir palīdzēt Jums pienācīgi pavadīt tuvāko cilvēku pēdējā ceļā, paužot viņam visu savu mīlestību.

Mēs saprotam, ka šāds notikums katram cilvēkam ir nopietns stress, tāpēc cenšamies atrast īpašu, individuālu pieeju katram klientam, lai palīdzētu iespējami vieglāk tikt galā ar bēdām.

Uzņēmuma vēsture
Apbedīšanas birojs “Karāls” bija viens no pirmajiem apbedīšanas birojiem Latvijā un tāpēc mums ir liela pieredze šajā jomā, vairāk nekā 25 gadi. Tas ļauj palīdzēt ikvienam, kas pie mums vēršas.
Apbedīšanas birojs “Karāls” – atbalstīs grūtā stundā!
Neatkarīgi no tā, ko vēlaties, neatkarīgi no tā, kas jums vajadzīgs, mēs to īstenojam, mēs esam elastīgi.

APBEDĪŠANAS AĢENTŪRAS KARĀLS VĒSTURE

1994. gads
1994. gadā tika atklāta apbedīšanas aģentūra “Karāls”, viena no pirmajām Latvijā bēru organizēšanas aģentūrām, kas specializējas profesionālu rituālu pakalpojumu sniegšanā, vissmagākajā un grūtākajā laikā cilvēka dzīvē. Apbedīšanas birojs “Karāls” piedāvā pilnu bēru organizēšanas pakalpojumu kompleksu, lai šajā grūtajā brīdī Jūs varētu pēc iespējas mazāk domāt par apglabāšanas ceremonijas organizēšanas jautājumiem: ceremonijas organizēšana, visu nepieciešamo dokumentu noformēšana un citu pakalpojumu organizēšana pēc Jūsu vēlmes.
1994. gads
1994. gads
1994. gads
2000. gads
2000. gads
2000. gads
2000. gads
2018. gads
Apbedīšanas birojs “Karāls” atklāj vēl vienu filiāli Pārdaugavā savu klientu ērtībām. Rituālās aģentūras speciālisti joprojām visu diennakti pieņems Jūsu zvanu jebkurā laikā, lai pateiktu, kā vislabāk rīkoties esošajā situācijā. Bet tālāk visas rūpes par bērēm vai kremāciju un nepieciešamo dokumentu saņemšanu apbedīšanas birojs “Karāls” uzņemsies uz sevi. Apbedīšanas aģentūra “Karāls” piedāvā plašu cenu diapazonu un servisu jebkuram budžetam. Ģimenes var izvēlēties pakalpojumus un preces no mūsu kopējā cenrāža vai no zemāk norādītajām paketēm – ērtu un izdevīgāku variantu.
2018. gads
2018. gads
2018. gads