Bēru mielasts

Jums tik grūtā brīdī, vēlētos piedāvāt iespēju atbrīvoties no papildus uztraukuma par bēru mielasta organizēšanu. Aģentūra “Karāls” uzņemsies noorganizēt šo, tik svarīgo, piemiņas mielastu viesiem, kuri ieradušies izrādīt aizgājējam cieņu.

Bēru mielasts nav cilvēka aizvadīšana pēdējā ceļā, tā ir arī tuvinieku un draugu apvienošana, lai kopā atcerētos aizgājēju.

Bēru mielasta organizēšanu piedāvājam banketa zālēs "Gaujas Lukss", kuras ir paredzētas 20 , 80 vai 100 cilvēkiem un atrodas netālu no Brāļu kapiem. Papildus maksa par īri netiek piemērota, ir autostāvvieta, no kapiem līdz banketa zālei pieejams bezmaksas transports. Katram gadījumam tiek izstrādāta individuāla ēdienkarte, ņemot vērā pasūtītāja finansiālās iespējas un ēdiena specifiku. Mūsu menedžeri palīdzēs sastādīt Jums individuālu piedāvājumu, par pieņemamu cenu. Iespējams vienoties par sava alkohola lietošanu.

Sadarbība starp Jums un mūsu menedžeri ir veiksmīgas pasākuma norises atslēga!

Zvanot pa tālruņiem +371 29952255; +371 29565609 iespējams uzzināt Jums interesējušo informāciju, kā arī saskaņot piedāvājumu- mēs noorganizēsim bēru mielastu banketa zāļu nepiespiestajā atmosfērā par pieņemamām cenām.

Ēdienkarte bēru mielastam:

REZERVĒT bēru mielastu

Kontaktu forma

  1. Vārds, Uzvārds
    Please type your full name.
  2. Tālrunis
  3. Jūsu paziņojums:
    Invalid Input

Atsauksmes