Bēres

Apbedīšanas birojs "Karāls" ir apbedīšanas aģentūra ar 21 gadu pieredzi nozarē, kura sniedz profesionālus apbedīšanas pakalpojumus visiem, kuriem tie ir nepieciešami. Karāls sniedz plaša klāsta apbedīšanas un bēru organizēšanas pakalpojumus, kas ļauj elastīgi pielāgoties Jūsu bēru organizēšanas iecerēm. Apbedīšanas pakalpojumu aģentūra saprotoši pieņem klientu idejas un ir kompetenti organizēt bēres gan pēc sen pieņemtām tradīcijām, gan arī pēc modernām un īpašām tuvinieku un aizgājēja vēlmēm.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir veikt augstas kvalitātes pakalpojumus par pieejamām cenām. Apbedīšanas birojs spēj kompetenti un atbilstoši pielāgoties klientu finansēm un velmēm. Apbedīšanas pakalpojumu aģentūra Karāls sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar bērēm – pirmsbēru organizēšanu, bēru ceremonijas organizēšanu un strukturēšanu, kā arī pakalpojumus, kas veicami laika periodā, kas seko pēc bēru ceremonijas.


Apbedīšanas pakalpojumi

Apbedīšanas pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot no bēru piederumu piedāvājuma līdz pilnīgas bēru ceremonijas organizēšanai. Lai bēru norisē tiktu ievērota vēlamā tradicionalitāte un ceremonija atbilstu Jūsu iecerēm, apbedīšanas birojs Karāls piedāvā dažādus bēru pakalpojumus, kas palīdzēs Jums organizēt šo ceremoniju īpašu pēc aizgājēja un tuvinieku vēlmēm. Piedāvāto pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, lai jebkurš no klientiem spētu atrast sev vēlamo pakalpojumu variāciju, lai aizvadītu aizgajēju pēc vēlamajām iecerēm.

Apbedīšanas aģentūra Karāls sniedz pakalpojumus ne tikai apbedīšanai Rīgā, bet arī apbedīšanai visā Latvijā un ārpus robežām.

Bēres un to norise

Apbedīšanas birojs Karāls piedāvā pilnīgu bēru norises organizēšanu, lai Jums šajā grūtajā dzīves brīdī būtu pēc iespējams mazāk jādomā par organizatoriskām lietām. Bēru norise tiek saskaņota ar klientu, uzklausot klienta vēlmes un kopīgi vienojoties, lai gala rezultātā tiktu ievērotas ieturētās ģimenes un tuvinieku tradicionālās vērtības.

Karāls nodrošina visus pakalpojumus, kas Jums nepieciešami – pirms bēru pakalpojumi, ceremoniju organizēšana, kā arī pakalpojumus, kas veicami pēc bērēm.

Pirms bēru pakalpojumi

Pirmsbēru pakalpojumi – transportēšana, nepieciešamo dokumentu noformēšana, kapu vietas rezervēšana un citi pakalpojumi pēc Jūsu pieprasījuma.
Apbedīšanas pakalpojumu aģentūra piedāvā bēru organizēšanu ievērojot klasiskās tradīcījas, kā arī tiek piedāvātas tada mūsdienīga metode kā kremācija. Piedāvājam kremācijas pakalpojumus un individuālas atvadu ceremonijas. Apbedīšanas birojs Karāls pieskaņojas klientu vajadzībām, piedāvājot arī alternatīvu apbedīšanas metodi biournā, kas ir salīdzinoši jauna metode, ļaujot apbedīt aizgājēja pīšļus īpašā veidā, kur pēc apbedīšanas aizgājējs pārtop zaļojošā kokā.

Bēru ceremonijas pakalpojumi

Bēru ceremoniju rīkošanā apbedīšanas birojs piedāvā visu ticību mācītājus kā bēru ceremoniju vadītājus, lai novadītu bēres un aizvadītu aizgājēju pēc viņam piederošās reliģijas. Karāls piedāvā arī bēru mūziku, lai aizgājējs tiktu pavadīts atbilstošās noskaņās – tiek piedāvāts dziedātājs, arī pavadošie mūzikas instrumenti - vijole, ērģeles, čells, flauta vai pūtēju orķestris.

Apbedīšanas biroja Karāls specializētais transports nodrošinās bēru transporta pakalpojumus gan aizgājējam, gan bēru pavadītājiem. Lai bēru norise būtu pilnīga, apbedīšanas birojs Karāls piedāvā dažādus bēru piederumus.
Esam Jums sagatavojuši apbedīšanas pakalpojumu izcenojumus, tos variet papildināt un pielāgot savām vajadzībām. Sākot no sociālā piedāvājuma līdz personalizētam, padarot bēru ceremoniju īpašu.

Pēcbēru pakalpojumi

Pēc bēru ceremonijas apbedīšanas birojs piedāvā banketa zāles atvadu mielastam, dažādam viesu skaitam, kā arī mielasta organizēšanu, ar dažādām gastronomiskajām un finansiālajām vajadzībām. Pēc bēru ceremonijas dienas, apbedīšanas birojs piedāvā arī kapa vietas apkopšanu gan Rīgā, gan ārpus tās, ja tuvinieki atrodas ārzemēs vai arī citu iemeslu dēļ nav spējīgi apkopt kapa vietu. Apbedīšanas birojs ar prieku uzklausīs un realizēs Jūsu ieceres.

Lai pārrunātu un izteiktu savas vēlmes bēru organizēšanā, zvaniet uz bezmaksas tālruņa numuru 80007044, labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, kā arī uzklausīsim ieteikumus, lai bēru organizēšana noritētu tieši ta kā iedomājāties.

Ja vēlaties tikšanos klātienē un apskatīt ar bērēm saistītus paraugus un katalogus, variet apmeklēt mūsu apbedīšanas biroju kādā no Jums tuvākājam Rīgas adresēm.

Ja nokļūšana birojā nav iespējama no Jūsu puses, bet vēlaties tikšanos klātienē, ir iespējams noorganizēt tikšanos ar apbedīšanas biroja Karāls pārstāvi, kurš mēros ceļu pie Jums uz mājām vai darbu, vai jebkuru citu Jums ērtu vietu Rīgā, Rīgas rajonā vai visā Latvijā.

Kontaktu forma

  1. Vārds, Uzvārds
    Please type your full name.
  2. Tālrunis
  3. Jūsu paziņojums:
    Invalid Input

Bērna bēres

 Bērna bēres

Daļējā pakete

Daļējā pakete

Sociālā pakete

Sociālā pakete

Kremācija

Kremācija

Personalizēts

Personalizēts

VIP

VIP

Krava 200

Krava 200

Biournas

Biournas

Atsauksmes