Lv
8000-70-44
29-11-10-12
Diennakts palīdzība
Strādājam
00-24
Kontakti

Kā smelties spēku no savas dzimtas?

20.08.2020

Vai esi aizdomājies, ka katrs no mums ir saistīts ar savu dzimtu, senčiem? Mūsdienās cilvēki ne vienmēr apzinās, kāds spēks slēpjas dzimtā un enerģētiskajā saitē ar mūsu senčiem.

Mūsu DNS ir vesela banka, informācijas krātuve. Tas satur sevī mūsu sievišķā un vīrišķā sākuma vēsturi. Tās ir mūsu saknes, kas mūs baro un dod atbalstu. Kad mēs piedzimstam, mēs nokļūstam ģimenē. Mēs nokļūstam lielā, milzīgā dzimtas sistēmā. Dzimtas sistēma ir viena kopīga un vesela apziņa. Bet tās, ja mēs iedomājamies, ir miljoniem. Un šī vienotā apziņa atklāj mums ļoti daudz iespējas. Šeit mēs varam iezīmēt prasmes, zināšanas, talantus. Dzimta, tā ir mūsu spēks, mūsu zināšanas par ģimeni un par mūsu zemes mantojumu. Atmet neapmierinātību un pretenzijas pret senčiem! Ģimenes un dzimtes kopaina satur ne tikai labo, bet arī grūtības, bēdas, nelaimes gadījumus, nāvi, badu un karus. Ieguldījums dzimtā sākas ar pateicību vecākiem, visiem senčiem.

Pat, ja pateikt ko labu ir grūti, atceries, ka nav svarīgi, kā ir rīkojies Tavs tēvs vai māte. Tu esi ieradies šajā dzimtā un Tu sev esi izvēlējies pašus labākos vecākus. Dari visu caur pateicību un mīlestību! Noņem no sevis pretenzijas, neapmierinātību! Tikai pēc harmoniskām attiecībām ar vecākiem, cilvēks sāk mainīt savu likteni. Mēs visi esam savstarpēji saistīti. Ir noteikti jāizzina sava dzimta. Tas dod spēku un papildus resursus. Mēs nokļūstam šajā vai citā dzimtā, jo varam izmantot tās spēku, atbalstu un svētību.

Labākā dāvana… mirušiem.

Jebkurš atbalsts mūsu radiniekiem, dzimtai ir mūsu garīgā izaugsme. Mēs esam enerģētiski saistīti ar tiem, kuri ir aizgājuši agrāk. Viņi no mums var saņemt atbalstu, ja dzīvojam harmonijā, lūdzamies par viņiem, pētām un izzinām mūsu senčus, dzīvojam ar mīlestību tā vietā, lai dzīvotu izmisumu, dusmām un skaudību. Reiz kādam vecam mūkam jautāja, kā viņam izdodas būt laimīgam un priecīgam vienmēr. Uz ko viņš atbildēja: “Es zinu, ka mēs paši izvēlamies elli vai paradīzi, būt nelaimīgam vai laimīgam. Katru reizi, kad es pieeju pie spoguļa, es sev pajautāju, ko es šodien izvēlos – būt ellē vai paradīzē? Kāds es šodien būšu – jautrs, dzīvespriecīgs vai sapīcis? “Es izvēlos paradīzi!”” Mīliet cits citu.

Izziniet savu Dzimtu, lūdzieties par mirušiem, izvēlieties paradīzi!

Kā smelties spēku no savas dzimtas?
Atpakaļ