Lv
8000-70-44
29-11-10-12
Diennakts palīdzība
Strādājam
00-24
Kontakti

Apbedīšanas tradīcijas Latvijā!

28.08.2020

Izvēlies tradicionālo apbedīšanu! Cilvēka dzīvei ir liela nozīme arī pēc nāves, vismaz iepriekš rakstījām par to, kas ezotēriskajā pasaules redzējumā notiek ar cilvēka dvēseli, nomirstot ķermenim. Šajā skatījumā cilvēka dzīvei un viņa ceļa izaugsmei lielu nozīmi piešķir karma. Šoreiz rakstā – par to, kā dzīvot labu un pilnvērtīgu dzīvi, lai nebūtu jābaidās no nāves.

Kas ir karma?

Cilvēks ne tikai veido sevi, savu prātu, raksturu, savas attiecības ar citiem cilvēkiem, bet viņa personīgā karma ir sastāvdaļa no viņa tautas un valsts karma. Lai saprastu cilvēciskās karmas būtību, nepieciešams izšķirt no karmas sarežģītā sastāva trīs dažādus spēkus, kuri veido cilvēka likteni: Doma – tas ir spēks, kurš veido cilvēka raksturu. Kādas domas, tāds pats cilvēks. Vēlēšanās un griba – parāda divas puses vienam spēkam. Tās savieno cilvēka vēlmi ar priekšmetu un novirza tur, kur vēlēšanos var piepildīt. Rīcība – ja cilvēka rīcība nes citiem labklājību un laimi, tas atsauksies ar laimi arī pašam cilvēkam. Ja rīcība nes nelaimi un ciešanas citiem cilvēkiem, tad atpakaļ saņems tādas pašas ciešanas ne vairāk, ne mazāk.

Kā veidojas karmas likums?

Katra cilvēka uzdevums, kurš uzsācis garīgā ceļa izaugsmi, ir saprast šo spēku būtību, no kā veidojas karmas likums. Kad mēs sakām saprast savu sūtību, tad mēs kļūstam par likteņa veidotājiem. Pirmkārt jau svarīga ir pati doma – vairāk par visu kļūt sava likteņa veidotājam, jo tā cilvēks iegūst iespēju garīgā sfērā. Lai to spētu, ir jāapzinās sava vājākā puse. Jūs to zināt, bet gribat no šīs vājās puses atbrīvoties. Piemēram, Jums pietrūkst paškontrole. Pamēģiniet katru dienu par to piedomāt! Domās piespiediet sevi noturēt paškontroli. Drīzumā Jūs ievērosiet, kad spēja sevi savaldīt sāks parādīties situācijās, kad Jūs no sevis to iepriekš nemaz negaidītu. Paškontrole būs kļuvusi par Jūsu rakstura iezīmi. Bet nevajag aizmirst, ka raksturs arī ir Jūsu liktenis. Tas ir svarīgākais nosacījums cilvēciskai laimei uz zemes.

Izrietošais karmas likums ir ļoti vienkāršs: Mūsu domas darbojas uz mums pašiem, veido mūsu garīgo un morālo raksturu. Iespaidojot citus, mūsu domas sasien karmiskās saites, ar kuriem cilvēkiem mēs būsim saistīti nākošajās iemiesošanās un nākošajās dzīvēs. Un tomēr... Atvadas arī no tiem, kas nodzīvojuši tiešām pilnvērtīgu dzīvi, var būt grūtas, un pēc jebkura cilvēka aiziešanas mūžībā palicējiem nepieciešams laiks to emocionāli pārdzīvot.

Apbedīšanas birojs “Karāls” tikmēr nodrošinās skaistas atvadas un pienācīgu bēru ceremoniju.

Apbedīšanas tradīcijas Latvijā!
Atpakaļ