Lv
Piezvaniet mums bezmaksas:
8000-70-44
29-11-10-12
Strādājam
00-24
Kontakti
Jaunumi
17.05.2023
4 iemesli, kāpēc uz bērēm nedrīkst taupīt

Bēru plānošana un pats bēru process nekad nav bijis patīkams. Tas ir brīdis, kurā jāsaņemas un, paralēli skumjām par tuvinieka aiziešanu, jāspēj noorganizēt atvadīšanos jeb bēres. Viens no sāpīgākajiem jautājumiem ir saistīts ar izmaksām, jo tās nav mazas. Tāpēc bieži ir vēlme ieekonomēt, taču ir gadījumi, kad tas var novest pie neveiklām situācijām, kļūdām vai pēcāk sirdsapziņas pārmetumiem. Raksta turpinājumā apbedīšanas birojs “Karāls Plus” ir apkopojis svarīgākos iemeslus, kāpēc ieteicams, tomēr netaupīt uz bērēm un parūpēties, lai aizgājēja izvadīšana būtu noorganizēta cieņpilni – bez starpgadījumiem un tieši tā, kā tuvinieks būtu vēlējies.

Cieņas izrādīšana aizgājējam

Viens no būtiskākajiem un arī svarīgākajiem aspektiem, kāpēc nevajadzētu taupīt ir cieņas izrādīšana tuviniekam. Ikviens ir pelnījis cieņpilnu attieksmi pēdējos dzīves mirkļos uz zemes. Līdzīgi kā esot tuviniekam dzīvam, vienmēr padomājam un dodam visu labāko, tā arī bērēs labākā izvēle ir tikai pašsaprotama. Kā arī jāatceras, ka bēres katram ir tikai vienas, tāpēc tas ir pienākums izrādīt cieņu un noorganizēt tuviniekam vislabāko iespējamo atvadīšanos.

Neuzaicinātie tuvinieki vai paziņas var apvainoties

Lai arī var šķist, ka bērēs aizvainojumam nevajadzētu būt, tomēr nereti tas var rasties. Kāds no tuvākiem vai tālākiem radiem, draugiem vai paziņām var apvainoties par to, ka netika aicināts, piemēram, pie bēru mielasta galda. Līdz ar to, var veidoties ne tikai sliktas attiecības, bet arī veidoties slikta mirušā reputācija, jo var padomāt, ka tāda ir bijusi aizgājēja vēlme. Lai šādas situācijas nerastos, labāk uz bēru mielastu netaupīt. Kā arī ieteicams plānošanas laikā iekļaut 3 līdz 5 papildus brīvas vietas pie galda, gadījumam, ja bēru ceremonijas laikā rodas vēlme uzaicināt vēl kādu uz bēru mielastu.

Aizmirsti elementi vai pieļautas kļūdas

Nav svarīgi vai tā ir kremācija vai apbedīšana – bēru process sastāv no daudz un dažādiem procesiem un elementiem. Ja kāds no tiem tiek izlaists vai kādā pieļauta kļūda, bēres var izvērsties nepatīkami un ne tā, kā iecerēts. Viens no piemēriem ir muzikants. Ja tiek taupīts, un netiek izvēlēti muzikanta pakalpojumi, bēres var būt klusuma un neveiklu brīžu pilnas. Savukārt neprofesionālu nesēju/ kapa aizbērēju komandas izvēle var novest pie tā, ka racēji neprot izveidot skaistu kapa kopiņu, uz kuras salikt ziedus un vainagus.

Krusts var sapūt vai saplīst

Tik pat liela nozīme kā bēru procesam ir arī bēru piederumiem un detaļām, piemēram, krustam. Ja zināms, ka tuvākā gada laikā, pēc tuvinieka aiziešanas un bērēm, nav plānots nomainīt krustu uz kapu pieminekli, ieteicams izvēlēties augstākas kvalitātes krustu, kas tik ātri nesapūs vai nepakļausies laikapstākļu ietekmei. Citādāk var būt situācija, ka jau pēc pusgada līdz gada lēts krusts ir nodrupis, sapuvis un nāktos to nomainīt. Tas savukārt radītu papildus izmaksas. Kāpēc izvēlēties apbedīšanas biroja pakalpojumus? Lai bēres norisinātos bez aizķeršanās, optimāls variants ir izvēlēties apbedīšanas biroju pakalpojumus. Apbedīšanas aģentūras specializējas tieši bēru rīkošanā, kā arī palīdz nokārtot visas nepieciešamās formalitātes.

Kāpēc izvēlēties šādus pakalpojumus?

Tā ir drošības sajūta, ka bēres tiks noorganizētas godam, un tiks padomāts par visiem elementiem. Savukārt tuviniekiem būs vairāk laika, lai varētu mierpilni un ar cieņu atvadīties no aizgājēja. Apbedīšanas birojs “Karāls Plus” sniedz plaša spektra apbedīšanas pakalpojumus. Sākot no bēru procesa organizēšanas un nepieciešamo dokumentu nokārtošanas, līdz pat bēru mielasta rīkošanai un kremācijas pakalpojumiem. Aģentūras pakalpojumu klāstā ir arī nelaiķa transportēšana no vai uz Eiropu.

Rodi sirdsmieru bēru plānošanas procesā – izvēlies apbedīšanas biroja pakalpojumus!

Lasīt tālāk
08.05.2023
Kas jāņem vērā, izvēloties zārku?

Bēru organizēšana ir emocionāli sarežģīts pienākums, jo atbildīgajam jādomā ne tikai par nelaiķa pēdējām vēlmēm un pavadītājiem, bet arī tīri praktiskām lietām, piemēram, kādu zārku izvēlēties. “Zārka izvēlē jāņem vērā dažādi faktori”, skaidro speciālisti no apbedīšanas biroja "Karāls Plus". Viņi norāda, ka šis jautājums – kādu zārku izvēlēties? – viņiem tiek jautāts diezgan bieži, tāpēc apkopojām būtiskāko, kas ir jāzina, ja tomēr šādu pirkumu ir nepieciešams veikt.

Zārka izmērs un forma

Izvēloties zārku, pats būtiskākais parametrs ir mirušā cilvēka ķermeņa izmērs un svars. Nevajadzētu ņemt pārāk mazu zārku un, budžeta taupības nolūkos, mēģināt nelaiķi tajā “ietūcīt”. Arī zārka forma un augstums ir svarīgs, proti, zārkam ir jābūt gana ietilpīgam, lai tajā ērti varētu nelaiķi izguldīt, lai arī cik liels vai mazs viņš būtu. Parasti bēru izstrādājuma garumam vajadzētu pārsniegt mirušā augumu par 20 cm. Šāds aprēķins ir saistīts ar to, ka pēc nāves cilvēka ķermeņa garums palielinās par 5 cm, turklāt ir jāņem vērā vieta gultai un tas, ka ķermenim ir jāguļ brīvi zārkā garumā un platumā.

Zārka materiāls

Zārkus izgatavo no dažādiem materiāliem, tostarp koka, metāla, marmora un citiem. Katrs materiāls ir atšķirīgs, tāpēc ir svarīgi izvēlēties materiālu, kas atbilst mirušā personīgajām vēlmēm un budžetam. Latvijā visbiežāk izvēlas koka zārkus, kas izgatavoti no kvalitatīvām koku šķirnēm, piemēram, apses vai priedes. No iekšpuses tie tiek apsisti ar atlasa gultu, kā arī komplektā parasti nāk atlasa spilvens un aksesuāri. Lētāks variants ir drapētie zārki, kas izgatavoti no mazāk dārgām koku šķirnēm, bet arī tos piedāvā jau apsistus ar audumu. Dārkākie zārki tiek izgatavoti no ciedras, dižskābarža, valrieksta un citiem ekskluzīviem kokiem. Ja nepieciešams pārvadāt mirušo lielos attālumos, ņem vērā, ka būs jāizvēlas metāla un cinka zārks.

Zārka dizains

Zārkus var izvēlēties ar dažādiem dizaina elementiem, tostarp rokturiem, gravējumiem un rotājumiem. Izvēlies dizainu, kas atbilst aizgājēja personībai un personīgajām vēlmēm, un kas ir piemērots izvēlētajai bēru ceremonijai. Katoļu bērēm paredzētie zārki pēc formas atgādina dimantu, kas galos nošķelts ar vienādiem sāniem. Plecu zonā tie parasti ir platāki un sašaurinās galvas un kāju virzienā. Pareizticīgo zārkiem pārsvarā izvēlas taisnstūra formu ar sašaurinājumu uz kājām. Musulmaņu zārkiem ir taisnstūra forma un ārpusē tas ir polsterēts ar zaļu audumu. Ebreju reliģijā ir pieņemts aizgājējus guldīt koka zārkos. Cilvēkam, kurš nav kādas konkrētas reliģiskās konfesijas pārstāvis, ir pieejami dažādi zārku modeļi un dizaina variācijas. Arī iekšējam polsterējumam pieejamas dažādas krāsas un materiāli, piemēram, satīns, samts, poliesters, viskoze un citi.

Zārka kvalitāte

Ir svarīgi, lai zārks ir kvalitatīvs un izturīgs. Izvēloties zārku, ņem vērā koka struktūru, drošumu un furnitūras stabilitāti. Zārkam ir jāsaglabājas labā stāvoklī ne tikai bēru ceremonijas un mirušā transportēšanas laikā, bet arī daudzus gadus pēc apbedīšanas.

Bērēm atvēlētais budžets

Mūsdienu apbedīšanas pakalpojumu tirgū ražotāji piedāvā plašu zārku klāstu dažādos cenu segmentos, kas paver plašas izvēles iespējas un ļauj salāgot vēlmes ar iespējām. Ja zini, ka finansiāli nevari atļauties nelaiķim sarūpēt elegantu zārku ar diviem vākiem, izvēlies to, kas ir kvalitatīvs, bet vizuāli atbilst nelaiķa personībai. Labākajā gadījumā gados vecākie un apdomīgākie šo izvēli jau būs veikuši tavā vietā, bet, ja tomēr zārka iegāde ir jāveic un ir nepieciešams padoms par zārkiem vai apbedīšanas pakalpojumiem, zini, ka vari vērsties pie “Karāls Plus”.

Uzņēmums strādā visu diennakti un ir sazvanāms pa bezmaksas telefona nr. 8000-70-44.

Lasīt tālāk
31.03.2021
Kas jāņem vērā, rīkojot bēres Covid-19 laikā

Pavadīt tuvinieku vai draugu dzīves pēdējā gaitā drīkst tikai ierobežots skaits cilvēku. Šobrīd un līdz turpmākiem rīkojumiem ir spēkā noteikums, ka bēru ceremonijas drīkst notikt tikai ārpus telpām, un tajās (neskaitot pakalpojuma sniedzējus) drīkst piedalīties ne vairāk kā 10 cilvēki no divām mājsaimniecībām, visiem jāvalkā sejas maskas un jāievēro 2 metru distance. Tas attiecas uz bēru ceremoniju kā iekštelpās, tā arī ārtelpās, proti, kapličā, baznīcā un kapsētā. Bēru mielasts ēdnīcā vai restorānā gan ir liegts.

Un kā rīkoties, ja aizgājējs bija inficēts ar Covid-19?

Īpaša piesardzība aizvien jāievēro, atvadoties no Covid-19 inficēta mirušā. Kopš pavasara Latvijā šos aizgājējus pirms iezārkošanas ievietoja plastmasas maisā un zārku bērēs atvērt nedrīkstēja. Tagad šādu noteikumu vairs nav. Miruša cilvēka ķermeni nedezinficē, bet, pirms transportēšanas uz pēcnāves aprūpes vietu, ja tas nepieciešams, ievieto speciālā maisā un dezinficē to no ārpuses.

Miruša cilvēka ķermeņa transportēšanai nav nepieciešams īpašs transporta aprīkojums vai transportlīdzeklis. To var veikt jebkurš apbedīšanas pakalpojuma sniedzējs. Miruša cilvēka ķermeni drīkst apbedīt vai kremēt. Tāpat bēru laikā zārku drīkst atvērt, taču piederīgajiem jāievēro viena metra distance un mirušā cilvēka ķermenim pieskarties nedrīkst.

Personālam, kas nodrošina apbedīšanas vai kremēšanas procedūru, jālieto cimdi, bet pēc cimdu novilkšanas rokas jāmazgā ar ūdeni un ziepēm.

Lasīt tālāk
17.10.2020
Kāpēc cilvēku var pielīdzināt svecei?

Sveces ir tik brīnumainas, vilinošas un noslēpumainas – gluži kā cilvēki.

Tās spēj vienlaicīgi būt nepieciešamas, dodot gaismu un siltumu, bet tai pat laikā var būt bīstamas. Arī cilvēks ir tāds pats. Ar savu mīlestību tas var sasildīt un sniegt otram gaismu, bet ar naidu spēj iznīcināt. Un tieši tāpat kā svece, ar laiku cilvēks izdziest.

Sveces – cilvēka mūžs

Sveces tika radītas, lai dotu ne tikai gaismu, bet arī siltumu. Cilvēks piedzimst sirdī tīrs. Gluži kā spilgta liesmas gaisma mazs cilvēks, ienākot pasaulē, izgaismo visu apkārtni. Prieks, ko rada jaundzimušais, apspīd pat tumšākos kaktus. Bērna smiekli sasilda apkārtni kā nekas cits! Ar laiku bērns aug un jau no pirmā piedzimšanas brīža laiks viņa mūžā tiek atskaitīts. Tieši tāpat ir ar sveci – kopš tā tiek aizdegta, tā sāk pamazām izdegt. Ar laiku cilvēkbērns aug un spilgtā liesmiņa nonāk dažādos apstākļos.

Kādam liesmiņa deg koši un kvēli, citam tā tiek caurvējā un sprakšķ, vēl kādam tā mēdz nodzist pirms laika. Mēs nekad nezinām, kad nodzisīs mūsu liesmiņa, bet apzināmies, ka cilvēka mūžs gluži kā svece pamazām izdeg. Kad nodziest svecīte mūsos, to aizdedz par mums citi. Tieši šajos brīžos tas ir svētīgi un piepildīti. Sirdī ataust atmiņas, mīlestība vēl joprojām dzīvo mūsos, un sveces liesmiņa kā karsts pavediens savieno dzīvo un mirušo pasauli. Jo īpaši Svecīšu vakarā, kad, paši neapzinoties, ka dzīvojam gluži vai sveces dzīvi, ar to pieminam aizgājējus. Tas, vai šādā veidā mēs cenšamies saskatīt un sajust aizgājēja dvēseli, paliek katra paša ziņā un sajūtās, tomēr ja ne aizgājējam, tad paša sirdsmieram ir nepieciešams pieminēt, atcerēties un izdzīvot atmiņas no jauna un jauna.

Sāpju ceļš -caurvējš

Kopš ziņas par tuva cilvēka došanos viņsaulē, mūsu dzīvē ielaužas sāpe. Sāpe ir gluži kā caurvējš, ja ilgstoši stāv tajā, cilvēks var saslimt. Un gluži kā daudzas sveces caurvējā, visas liesmas tiek plandītas bērēs. Šī sāpe slāpē mūsu iekšējo sveces liesmiņu, tomēr, roku rokā tā ir jāpavada un jāatlaiž. Tas gan, protams, nenotiek uzreiz, tomēr jāsaprot, ka dzīves ceļš visiem ir viens, atšķiras tikai līkloči un krustojumi, tomēr visi ceļi dzīvē sākas vienādi un arī sasniedz vienu galamērķi. Īpaši par savu dzīvi aizdomājamies, pavadot klusumā un mierā cilvēku pa viņa pēdējo taku, kas noklāta ar egļu zariem. Un šis ir īstais sāpes atlaišanas brīdis. Sāpe gan kādu laiku mēģina pūst mūsu liesmiņu, tomēr nedrīkst tai paļauties, un labākais veids, kā to darīt, ir priecāties par skaistām atmiņām, nevis ieciklēties uz caurvēju.

Lasīt tālāk
18.09.2020
Kas jāzina katram, kas saskāries ar tuvinieka aiziešanu

Apbedīšanas tradīcijas, kā arī izpratne par to, kā jāizturas tuvinieka nāves gadījumā, atšķiras dažādās kultūrās un pat vienas ģimenes ietvaros. Tomēr pastāv zināma etiķete un uzvedības protokols, kā izturēties bēru ceremonijā, kā arī saņemot ziņu par kāda pazīstama cilvēka, kolēģim vai draugam tuva cilvēku aiziešanu. Lai nesajustos neveikli, saņemot šādu ziņu vai piedaloties bēru ceremonijā, ir dažas vispārpieņemtas uzvedības normas, kuras ievērojot, būsiet cieņpilni izturējusies šajā situācijā.

Saņemot ziņu par aiziešanu

Tuvinieka zaudējums nav situācija, kuru kāds gaidītu. Tas vienmēr pārsteidz nesagatavotus. Zaudējot tuvu cilvēku, pienākas paziņot visiem, kurus mēs vēlamies redzēt bērēs. Saņemot šādu ziņu, savukārt ir pieņemts izteikt līdzjūtību. Nedomājiet, ka nedrīkst runāt ar tuviniekiem par aizgājēju. Tuvinieki bieži jūt lielu nepieciešamību ar kādu runāt un tikt skaidrībā par savām iekšējām sajūtām. Saruna viņiem palīdz pārciest saņemto emocionālo triecienu.

Ja esat tuvs draugs cilvēkam, kas piedzīvojis zaudējumu, esiet atbalsts! Zaudējuma brīdī palicējam ir grūti saglabāt mieru un domāt racionāli. Esiet klāt ne vien emocionāli, bet iespēju robežās, ievērojot diskrētumu, palīdziet ar bēru organizēšanu, atgādinot, kas jādara. Lai to spētu, katram jāiepazīstas ar to, kas šādos gadījumos ir jādara.

Kas jādara gadījumā, kad iestājusies tuvinieka nāve?

Ir jāzvana apbedīšanas birojam. Tā darbinieki varēs izstāstīt, kādi jautājumi kārtojami:

  • kāda dokumentācija nepieciešama;
  • kas jādara gadījumos, ja nāve iestājusies mājās, un kas — ja tas noticis slimnīcā;
  • kas jādara vēl citos gadījumos.

Bēru ceremonijas norise

Bēres, pirmkārt, ir privāts ģimenes notikums. Tuvinieki paziņo darba kolēģiem, vai tiks organizētas bēres plašākā cilvēku lokā vai tikai tuvinieku lokā. Ja pirms tam aizgājējs izteicis jebkādu vēlēšanos par savām bērēm, tad tas ir jāņem vērā un jāizpilda.

Ja bēru ceremonija ir oficiāla rakstura, tad aizgājēja radinieki stāv pa kreisi no viņa (skatoties no galvgaļa puses) un oficiālie pārstāvji – labajā pusē. Vainagu nolikšanas laikā drīkst nolasīt tekstu uz sēru lentas. Ja netiek teikta atvadu runa, tad pēc vainaga nolikšanas dažas sekundes jāuzkavējas pie kapa, izrādot cieņu aizgājējam ar klusuma brīdi un paklanīšanos (galvas mājienu) tuviniekiem, pēc tam aizejot.

Jāatceras, ka, lai kādas būtu jūsu puses paražas vai individuālā gaume, atvadu ceremonija tomēr pirmkārt ir domāta mirušā piemiņai, tādēļ jāņem vērā, ko būtu gribējis aizgājējs, nevis palicēji.
Lasīt tālāk
28.08.2020
Izvēlies tradicionālo apbedīšanu- apbedīšanas tradīcijas Latvijā!

Cilvēka dzīvei ir liela nozīme arī pēc nāves, vismaz iepriekš rakstījām par to, kas ezotēriskajā pasaules redzējumā notiek ar cilvēka dvēseli, nomirstot ķermenim. Šajā skatījumā cilvēka dzīvei un viņa ceļa izaugsmei lielu nozīmi piešķir karma. Šoreiz rakstā – par to, kā dzīvot labu un pilnvērtīgu dzīvi, lai nebūtu jābaidās no nāves. Kas ir karma?

Cilvēks ne tikai veido sevi, savu prātu, raksturu, savas attiecības ar citiem cilvēkiem, bet viņa personīgā karma ir sastāvdaļa no viņa tautas un valsts karma. Lai saprastu cilvēciskās karmas būtību, nepieciešams izšķirt no karmas sarežģītā sastāva trīs dažādus spēkus, kuri veido cilvēka likteni: Doma – tas ir spēks, kurš veido cilvēka raksturu. Kādas domas, tāds pats cilvēks. Vēlēšanās un griba – parāda divas puses vienam spēkam.

Tās savieno cilvēka vēlmi ar priekšmetu un novirza tur, kur vēlēšanos var piepildīt. Rīcība – ja cilvēka rīcība nes citiem labklājību un laimi, tas atsauksies ar laimi arī pašam cilvēkam. Ja rīcība nes nelaimi un ciešanas citiem cilvēkiem, tad atpakaļ saņems tādas pašas ciešanas ne vairāk, ne mazāk. Kā veidojas karmas likums? Katra cilvēka uzdevums, kurš uzsācis garīgā ceļa izaugsmi, ir saprast šo spēku būtību, no kā veidojas karmas likums. Kad mēs sakām saprast savu sūtību, tad mēs kļūstam par likteņa veidotājiem.

Pirmkārt jau svarīga ir pati doma – vairāk par visu kļūt sava likteņa veidotājam, jo tā cilvēks iegūst iespēju garīgā sfērā. Lai to spētu, ir jāapzinās sava vājākā puse. Jūs to zināt, bet gribat no šīs vājās puses atbrīvoties. Piemēram, Jums pietrūkst paškontrole. Pamēģiniet katru dienu par to piedomāt! Domās piespiediet sevi noturēt paškontroli.

Drīzumā Jūs ievērosiet, kad spēja sevi savaldīt sāks parādīties situācijās, kad Jūs no sevis to iepriekš nemaz negaidītu. Paškontrole būs kļuvusi par Jūsu rakstura iezīmi. Bet nevajag aizmirst, ka raksturs arī ir Jūsu liktenis. Tas ir svarīgākais nosacījums cilvēciskai laimei uz zemes. Izrietošais karmas likums ir ļoti vienkāršs: Mūsu domas darbojas uz mums pašiem, veido mūsu garīgo un morālo raksturu. Iespaidojot citus, mūsu domas sasien karmiskās saites, ar kuriem cilvēkiem mēs būsim saistīti nākošajās iemiesošanās un nākošajās dzīvēs. Un tomēr...

Atvadas arī no tiem, kas nodzīvojuši tiešām pilnvērtīgu dzīvi, var būt grūtas, un pēc jebkura cilvēka aiziešanas mūžībā palicējiem nepieciešams laiks to emocionāli pārdzīvot. Apbedīšanas birojs “Karāls” tikmēr nodrošinās skaistas atvadas un pienācīgu bēru ceremoniju.

Lasīt tālāk
20.08.2020
Kā smelties spēku no savas dzimtas?

Vai esi aizdomājies, ka katrs no mums ir saistīts ar savu dzimtu, senčiem? Mūsdienās cilvēki ne vienmēr apzinās, kāds spēks slēpjas dzimtā un enerģētiskajā saitē ar mūsu senčiem.

Mūsu DNS ir vesela banka, informācijas krātuve. Tas satur sevī mūsu sievišķā un vīrišķā sākuma vēsturi. Tās ir mūsu saknes, kas mūs baro un dod atbalstu. Kad mēs piedzimstam, mēs nokļūstam ģimenē. Mēs nokļūstam lielā, milzīgā dzimtas sistēmā. Dzimtas sistēma ir viena kopīga un vesela apziņa. Bet tās, ja mēs iedomājamies, ir miljoniem. Un šī vienotā apziņa atklāj mums ļoti daudz iespējas. Šeit mēs varam iezīmēt prasmes, zināšanas, talantus. Dzimta, tā ir mūsu spēks, mūsu zināšanas par ģimeni un par mūsu zemes mantojumu. Atmet neapmierinātību un pretenzijas pret senčiem! Ģimenes un dzimtes kopaina satur ne tikai labo, bet arī grūtības, bēdas, nelaimes gadījumus, nāvi, badu un karus. Ieguldījums dzimtā sākas ar pateicību vecākiem, visiem senčiem.

Pat, ja pateikt ko labu ir grūti, atceries, ka nav svarīgi, kā ir rīkojies Tavs tēvs vai māte. Tu esi ieradies šajā dzimtā un Tu sev esi izvēlējies pašus labākos vecākus. Dari visu caur pateicību un mīlestību! Noņem no sevis pretenzijas, neapmierinātību! Tikai pēc harmoniskām attiecībām ar vecākiem, cilvēks sāk mainīt savu likteni. Mēs visi esam savstarpēji saistīti. Ir noteikti jāizzina sava dzimta. Tas dod spēku un papildus resursus. Mēs nokļūstam šajā vai citā dzimtā, jo varam izmantot tās spēku, atbalstu un svētību.

Labākā dāvana… mirušiem.

Jebkurš atbalsts mūsu radiniekiem, dzimtai ir mūsu garīgā izaugsme. Mēs esam enerģētiski saistīti ar tiem, kuri ir aizgājuši agrāk. Viņi no mums var saņemt atbalstu, ja dzīvojam harmonijā, lūdzamies par viņiem, pētām un izzinām mūsu senčus, dzīvojam ar mīlestību tā vietā, lai dzīvotu izmisumu, dusmām un skaudību. Reiz kādam vecam mūkam jautāja, kā viņam izdodas būt laimīgam un priecīgam vienmēr. Uz ko viņš atbildēja: “Es zinu, ka mēs paši izvēlamies elli vai paradīzi, būt nelaimīgam vai laimīgam. Katru reizi, kad es pieeju pie spoguļa, es sev pajautāju, ko es šodien izvēlos – būt ellē vai paradīzē? Kāds es šodien būšu – jautrs, dzīvespriecīgs vai sapīcis? “Es izvēlos paradīzi!”” Mīliet cits citu.

Izziniet savu Dzimtu, lūdzieties par mirušiem, izvēlieties paradīzi!

Lasīt tālāk
06.12.2019
Bēru mielastu organizēšana
Mēs piedāvājam bēru mielastu organizēšanu Jūsu viesiem, kuri ir atnākuši lai atbalstīt Jūs šajā grūtājā mirklī. Atvadu mielasts, tā nav pavadīšana pēdējā ceļā- tā ir sanākšana tuvāko cilvēku lokā, lai godinātu gaišo piemiņu par mirušo. Atvadu mielastam piedāvājam banketa zāles "Gaujas Lukss". Zāles ir domāti 20, 80 vai 100 cilvēkiem. Ja pasūtāt banketu, tad nav jāmaksa zāles īri. Kā arī organizēsim bezmaksas transportu no kapiem līdz zālei.
Lasīt tālāk