Krava 200 – mīrušo transportēšana no ārzemēm

Gadās, ka cilvēks aiziet viņsaulē, atrodoties tālu no mājām, un tad pastāv nepieciešamība pēc cilvēka mirstīgo atlieku (līķa) starptautiskās transportēšanas uz valsti, kurā līķis tiks apbedīts vai kremēts pēc transportēšanas. Kaut arī ir spēkā vesela virkne starptautisko līgumu, kā arī atsevišķu valsts nacionālie likumi, standarti, u.c. normatīvie akti tomēr ir jānorāda, ka cilvēka mirstīgo atlieku (līķa) starptautiskās transportēšanas organizēšana un nodrošināšana joprojām ir uzskatāma par sarežģītu un laikietilpīgu procesu, un, kura īstenošanu ir jāuztic Apbedīšanas pakalpojumu sniedzējam.

Apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs  "Karāls" nodrošinās nepieciešamos priekšnosacījumus cilvēka mirstīgo atlieku (līķa) transportēšanai uz citu valsti turpmākai apbedīšanai vai kremēšanai. Piemēram, ievietošanu speciāli pielāgotā zārkā, speciālās atļaujas (līķa transportēšanas atļauja) un pārējās dokumentācijas noformēšanu, apbedīšanas (bēru) organizēšanu.

Jebkurā diennakts laiks klienta tuvinieki/radinieki var zvanīt uz bezmaksas tālr. 80007044, mūsu speciālisti gatavi uzklausīt jebkuru Jūsu vēlmi un piedāvāt labāko īstenošanas veidu.Katru situāciju mēs izskatam individuāli, jo mums pirmā vietā ir klients. Uzņēmumā darbojas atlaižu sistēmā.

Aizgājēju pārvešanas paketē ietilpst:

 1. Visu nepieciešamo dokumentu sagatavošana (miršanas apliecība, izziņa no veselības inspekcijas utt.);
 2. Transportēšanas (uz saglabāšanu morgā) nodrošināšana, nepieciešamības gadījumā iekļaujot tranzīta pārvadājumus;
 3. Zārka iepakošana īpašā cinka kastē, kā arī koka konstrukcijā, kas paredzēta transportēšanai;
 4. Zārka (ar aizgājēju) nogādāšana līdz lidostai vai dzelzceļa stacijai ar specializēto transportu;
 5. Dokumentu noformēšana robežas šķērsošanai, (nepieciešamības gadījumā);
 6. Mirstīgo atlieku uzņemšanas organizēšana un citas nepieciešamās darbības.

Kontaktu forma

 1. Vārds, Uzvārds
  Please type your full name.
 2. Tālrunis
 3. Jūsu paziņojums:
  Invalid Input

Atsauksmes